Fundacja B.L.U.
Oferta dla szkół i instytucji oświatowych

Oferta dla szkół i instytucji oświatowych

Kursy i warsztaty dla szkół

Głównym celem szkoły jest tworzenie ludzi zdolnych do robienia nowych rzeczy

– Jean Piaget
 • Jesteś nauczycielem lub dyrektorem szkoły?
 • Szukasz innowacji pedagogicznej?
 • Pragniesz wprowadzić zajęcia z edukacji ekologicznej lub klimatycznej w swojej szkole?
 • Chcesz nauczyć dzieci lub młodzież, jak dbać o zdrowie w pędzącym świecie?
 • A może pragniesz kształtować wśród młodzieży kompetencje przyszłości i asertywne postawy

Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami i pedagogami, jednocześnie myślimy nieszablonowo i uczymy przez zabawę. Skontaktuj się z nami lub wejdź na naszą platformę kursową i wybieraj spośród oferty kursów i warsztatów.

  Innowacje pedagogiczne

  Szukasz gotowych rozwiązań do wdrożenia w swojej szkole? Postaw na narzędziownik „Ekologia na co dzień”, zawierający lekcje online, testy, gotowe materiały edukacyjne, pomysły na prace plastyczne i literackie.

  Obejrzyj fragment kursu 👇👇 lub DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ na stronie kursu.

  Innowacje pedagogiczne to świetny sposób na wprowadzanie nowych, kreatywnych i skutecznych rozwiązań w dziedzinie edukacji. Innowacja pedagogiczna może dotyczyć różnych aspektów nauczania, w tym: metod dydaktycznych, narzędzi i technologii, organizacji zajęć, metod oceniania, współpracy z uczniami, rodzicami i społecznością lokalną.

  Innowacje pedagogiczne mają na celu poprawę jakości nauczania i zwiększenie skuteczności procesu edukacyjnego, a także uwzględnienie zmieniających się potrzeb i oczekiwań uczniów, nauczycieli i społeczeństwa. Innowacje pedagogiczne mogą być wprowadzane na różnych poziomach systemu edukacyjnego, od szkół i placówek oświatowych do całych krajów i są niezbędne w dynamicznie zmieniającym się świecie, w którym wymagane są nowe umiejętności i kompetencje, a tradycyjne metody nauczania mogą okazać się niewystarczające.

  Zazwyczaj wprowadzanie innowacji pedagogicznych wymaga zaangażowania nauczycieli, dyrektorów szkół, kadry pedagogicznej oraz społeczności edukacyjnej w proces planowania, wdrażania i monitorowania nowych rozwiązań. Fundacja B.L.U. maksymalnie upraszcza ten proces, proponując gotowe, łatwe do wprowadzenia rozwiązania.

  Newsletter

  TYLKO CIEKAWE I KONKRETNE TREŚCI

  Skip to content