Fundacja B.L.U.
Badanie WWO

Badanie WWO

W roku 2022 przeprowadziliśmy ciekawe badanie ankietowe wśród młodych kobiet określających siebie jako osoby wysoko wrażliwe. 

W badaniu udział wzięły 84 ankietowane, z czego prawie 87% to kobiety poniżej 30 roku życia. 94% osoby uczestniczące w badaniu określiły siebie jako osobę wysoko wrażliwą.

Wśród głównych barier rozwoju swojej kariery ankietowane wskazały: brak wiary w siebie (73,8%), przejmowanie się opiniami innych (69%), brak umiejętności radzenia sobie ze stresem (51,2%) i brak umiejętności zaprezentowania się (44%).

Badane wskazały, że w znalezieniu pracy marzeń najbardziej pomogłaby im nauka radzenia sobie ze stresem i przebodźcowaniem (77,4%), określenie swoich mocnych stron i naturalnych talentów (60,7%) i nauka autoprezentacji (39,3%).

Aktualnie przygotowujemy program rozwoju zawodowego dla wysoko wrażliwych kobiet powracających na rynek pracy. Chcielibyśmy maksymalnie dostosować program do potrzeb rynku i do niesamowitej grupy uczestniczek, jaką są osoby WWO.
Jeśli chciałabyś uczestniczyć w projekcie, śledź informacje na naszej stronie www i w social mediach. Możesz zapisać się na newsletter lub do nas napisać: kontakt.

Skip to content