#LOGOUT nowa oferta warsztatowa

Już wkrótce na naszej stronie pojawi się zupełnie nowa oferta warsztatowa dla wszystkich pasjonatów przyrody oraz entuzjastów zdrowego i aktywnego trybu życia.

Planujemy wiele nowych tematów. Jednym z pierwszych będą warsztaty survivalu. Nie będzie to jednak nauka survivalu w klasycznym ujęciu. Oczywiście eksperci Fundacji B.L.U. podzielą się wiedzą na temat przetrwania w trudnych warunkach, czy orientacji w terenie, jednak w głównej mierze skupimy się na survivalu jako aktywnej i zrównoważonej formie spędzania czasu w zgodzie z naturą i w poszanowaniu jej zasobów.

Wierzymy, że każda osoba może mieć pozytywny wpływ na świat, w którym żyjemy. Poprzez edukację ekologiczną, staramy się uświadamiać społeczeństwo o konsekwencjach naszych codziennych wyborów dla środowiska naturalnego. Stawiamy na zdrowy styl życia, propagując właściwą dietę, regularną aktywność fizyczną oraz równowagę między pracą a życiem osobistym. Uważamy, że dbanie o nasze zdrowie i dobre samopoczucie jest kluczowe dla osiągnięcia harmonii zarówno wewnętrznej, jak i z otaczającym nas światem. Wierzymy, że szczęśliwi i spełnieni ludzie tworzą zrównoważone społeczeństwo, dlatego też poprzez warsztaty chcemy zapewnić narzędzia i wsparcie niezbędne do osiągnięcia osobistego sukcesu.

Niebawem na naszej platformie kursowej pojawi się moduł rezerwacji warsztatów online, który umożliwi łatwe i wygodne zapisanie się na warsztaty z dowolnego miejsca i o dowolnej porze, za pośrednictwem internetu.

Uczestnicy będą mogli w wygodny sposób przeglądać dostępne warsztaty, zapoznać się z terminami, godzinami i opisami, a następnie wybrać dogodny dla siebie termin i dokonać rezerwacji. To oszczędność czas zarówno dla uczestników, jak i dla pracowników fundacji.

Przyłącz się do naszej misji i dołącz do społeczności, która dąży do zachowania równowagi i lepszego życia dla wszystkich przyszłych pokoleń! Czas na #LOGOUT!

Projekt #LOGOUT jest finansowany w ramach Programu Grantowego Małopolska Lokalnie. Otrzymane dofinansowanie pozwoli m.in. podnieść kompetencje kadry, zwiększyć zasoby materialne fundacji poprzez zakup odpowiedniego sprzętu oraz opracować ofertę warsztatową.

Aktualizacja 29.07.23 r.

Już dostępne: